KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 13462087
nr 1346 2087
Pierre M Bresson
(f. 1941), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 44/95. Bladets mått: 75x55 ca
Pierre M Bresson, fransk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:21:04
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr